Deltagere 2019

1 til 5 klasse.

  1. Daniel Lyngbo, Svømning
  2. Signe Børlund Kastrupsen, Dans/Gymnastik.
  3. Nikoline Henriksen, Svømning.
  4. Felix K. Staphansen, Håndbold Badminton.
  5. Ane Egeris, Svømning.
  6. Selma Jensen, Gym Spring/Svømning.
  7. Adelisa Ahmetivic, Svømning/Gym Spring.
  8. Maja Lyhne, Svømning.
  9. Asta H Mathiasen, Ridning/Gym Spring.
  10. Villa H Mathiasen, Ridning/Gym Spring.
  11. Mette H Jørgensen, Ridning/Svømning.
  12. Emma Blaabjerg,Svømning.
  13. Anton Blaabjerg, Svømning.
  14. Tilde U Salling, Gym Spring.
  15. Silas Ø Helms, Gym Spring.
  16. Akvile Naviciene, Dans/Fodbold.
  17. Casper Vedstesen, Fodbold.
  18. Katrine Øllgaard Jacobsen, Svømning/Gym Spring.
  19. Cecilie Højbjerg-Sørensen, Svømning/Gym Spring.
  20. Mads Sinkjær-Knudsen, Gym Spring.
  21. Ellen Brinck-Fischer, Ridning/Svømning.
  22. Sebastian Brinck-Fischer, Ridning/Svømning.
  23. Andras Kjær, Gym Spring.
  24. Emma Blæsgaard Hansen, Ridning.
  25. Caroline, Ridning/Badminton.
  26. Anne Kryger Madsen,Ridning/Spring.
  27. Benjamin Lykke Nielsen, Fodbold.
  28. Trine Marie Kjær, Ridning.
  29. Mikkel Willadsen, Håndbold/Badminton.
  30. Nana Willadsen, Gym Spring.
  31. Sara Haahr, Gym Spring/Håndbold.
  32. Adrian Valentin Andersen, Svømning.
  33. Freja G T Hansen, Dans/Ridning.
  34. Emilie Heide Christensen, Ridning.
  35. Beate Jensen, Dans/Gym Spring.
  36. Cecilie Gammelgaard, Gym Spring/Badminton.
  37. Emil Fromberg Ebbesen, Fodbold.
  38. Emil Nordahl Jul Christensen, Svømning.
  39. Malte Lund Poulsen, Svømning.
  40. Lærke Lund Poulsen, Dans/Svømning.
  41. Mia Mortensen, Gym Spring/Ridning.
  42. Jonas Hisham Falih Saad, Fodbold.
  43. Houria Hisham Falih, Dans/Gym Spring.
  44. Liv Klausholm Jensen, Gym Spring.
  45. Emma Frederiksen, Gym Spring/Badminton.
  46. Thilde Frederiksen, Svømning/Badminton.
  47. Agnes D Sørensen, Gym Spring.
  48. Henrik D Sørensen, Gym Spring/Svømning.
  49. Bertil Karlsen, Gym Spring.
  50. Maja Hopp, Gym Spring.
  51. Phillip Pedersen, Fodbold.
  52. Amalie Pedersen, Gym Spring.
  53. Mathias Forum, Dans/Fodbold.
  54. Amanda Forum, Svømning/Badminton.
  55. Cecilie Lund Bahr, Dans/Svømning.
  56. Cecilie Bæk, Gym Spring/Håndbold.
  57. Alberte Bæk, Dans/Gym Spring.
  58. Oliver Møller, Håndbold/Gym Spring.
  59. Katrine Præst Madsen, Dans/Badminton.
  60. Anne-Sofie Hansen, Gym Spring.
  61. Astrid Goul, Dans/Gym Spring.
  62. Kristoffer K Henningsen, Fodbold/Svømning.
  63. Alma Schelander Hansen, Dans/Gym Spring.
  64. Ingrid Lund-Platz, Dans/Gym Spring.
  65. Mia Faaborg Ørnskov, Gym Spring/Badminton.
  66. Bertram Elbæk Hymøller, Håndbold/Fodbold.
  67. Emil Haaijer, Gym Spring,
  68. Tilde Rodhde Larsen, Håndbold/Svømning.
  69. Albert Gammelgaard, Fodbold/Svømning.
  70. Clara Frihagen, Gym Spring.
  71. Jonas Jensen. MTB/Gym Spring.
  72. Tobias Jensen, Ridning/Fodbold.

6 til 10 klasse

  1. Nicoline Knudsen, Fodbold/Gym Spring.
  2. Mie Thuesen, Ridning.
  3. Nadja G T Hansen, Dans/Ridning.
  4. Nynne G T Hansen, Ridning/Gym Spring.
  5. Julie K. Stephansen, Håndbold/Gyn Spring.
  6. Mille Jensen, Gym Spring/Svømning.
  7. Celina F Lynge, Dans.
  8. Naja F Lynge, Gym Spring.
  9. Signe U Salling, Ridning.
  10. Liva Marie B Thomsen, Håndbold.
  11. Elias Valentin Andersen, Gym Spring/Fodbold.
  12. Poul Noah Rasmussen,  Gym Spring/Fodbold.
  13. Stine Egeris Hansen, Gym Spring.
  14. Mads Rosendahl Hansen, Gym Spring/Fodbold.
  15. Sofie Højbjerg-Sørensen. Dans/ Svømning.
  16. Anne Højbjerg Knudsen, Fodbold.
  17. Thea Sinkjær-Knudsen, Gym Spring.
  18. Astrid Troldtoft Andresen, Gym Spring.
  19. Klara Troldtoft Andresen, Dans/Gym Spring.
  20. Nicolai Knudsen, Fodbold.
  21. Mads Lund Pallesen, Fodbold.
  22. Lasse Ries, Fodbold.
  23. Hugo Kryger, Gym Spring/Fodbold.
  24. Rasmus Willadsen, Håndbold.
  25. Mikkel Hyldig, Fodbold.
  26. Kristian Sørensen, Fodbold.
  27. Frederik Sørensen, Håndbold.
  28. Marie Louise G Hansen, Gym Spring.
  29. Andreas Heide Christensen, Håndbold.
  30. Christian Jensen, Håndbold.
  31. Ida Dannemann Bentzen, Gym Spring.
  32. Nicklas Kryger Madsen, MTB/Gym Spring.
  33. Josefine Duedal Nielsen, Gym Spring/Håndbold.
  34. Lærke Kjær Thomsen, Ridning.
  35. Annika Helth Ørnskov, Gym Spring/Ridning.
  36. Signe N Johansen, Gym Spring/Håndbold.
  37. Maja Iversen, Dans/Gym Spring.
  38. Signe Mortensen, Gym Spring.
  39. Freja Elbæk Hymøller, Håndbold.
  40. Johannes Damgaard Sørensen, Svømning.
  41. Albert Schelander Hansen, Gym Spring.
  42. Caroline Dannemann Bentzen, Dans/GymSpring.
  43. Nokle Karlsen, Håndbold.
  44. Johan Hopp, Fodbold.
  45. Caroline M Perdersen, Fodbold/Gym Spring.
  46. Mikkeline Fugleberg, Gym Spring/Svømning.
  47. Magnus Manfred Frederiksen, Fodbold.
  48. Josefhine Lauge Frøsig, Fodbold/Gym Spring.
  49. Mette Klausholm Jensen, Fodbold/Gym Spring.
  50. Mia Husted, Gym Spring.
  51. Caroline Møller Vinter, Fodbold/Gym Spring.
  52. Lasse Lund Bahr, Svømning/Badminton.
  53. Niels Skou Nielsen, Gym Spring.
  54. Sine Møller, Håndbold.
  55. Lærke Nielsen Holberg, Gym Spring.
  56. Nicolaj Nielsen Holberg, Fodbold.
  57. Julius Madsen, Gym Spring/Svømning.
  58. Kasia, Dans/Gym Sping.
  59. Rasmus Hansen, Gym Spring.
  60. Casper Møller Vinter, MTB/Gym Spring.
  61. Nynne, Dans/Gym Spring.
  62. Kasper Klausholm Henningsen, MTB/Svømning.
  63. Stine Krabbenhøft, Gym Spring/Håndbold.
  64. Cathleen Vensild Schultz, Dans/Gym Spring.
  65. Jason Vensld Schultz, Fodbold/Håndbold.
  66. Maria Mortensen, Dans/Håndbold.
  67. Lasse Haaijer, Gym Spring.
  68. Amalie Hvenegaard, Håndbold.
  69. Ronja Rodhe Larsen, Gym Spring/Håndbold.
  70. Therkel Thorlund, Håndbold.
  71. Solbjørg Lehm Nordestgaard, Dans/Gym Spring.
  72. Isabella Pallesen, Gym Spring.
  73. Tobias Toft Rathleff, Håndbold.